Trampoliny

Twoje dziecko lubi emocje? Wypożycz dla niego trampolinę, by doskonale spędziło ten dzień! Wraz z trampoliną zapewniamy też siatkę zabezpieczającą i instruktora, któy będzie czuwał nad bezpieczeństwem zabawy. 

Z uwagi na długość montażu (aż 1,5h) trampolinę można zamówić na minimum 4 godziny (oczywiście jest to czas wyłącznie do zabawy, czas montażu jest GRATIS). Dla zabieganych rodziców te kilka godzin to czas tylko odla nich, ponieważ pieczę nad dziećmi przejmuje instruktor. 

Trampolinę można rozłożyć w każdym miejscu, gdzie znajdzie się 5-6 metrów wolnego miejsca.

wynajem trampolin

trampoliny wynajem warszawa
Trampolina jest świetną atrakcją ruchową dla dzieci.Będąc ciągle w ruchu świetnie się bawią,czyli łączy w sobie przyjemne z pożytecznym.

Wydaje nam się że każdy rodzic lubi jak dziecko jest pochłonięte zabawą,a tymbardziej gdy idzie to w parze z ruchem dziecka.

Każda trampolina którą Państwo zamówicie dojeżdża na miejsce z naszym instruktorem-opiekunem,ponieważ bardzo dbamy o bezpieczeństwo zabawy.trampolina warszawa

 

                                                        KOSZT WYNAJMU TRAMPOLINY :

4h – 700 zł ( każda następna 150 zł )


* podana kwota zawiera obsługę , oraz podatek VAT
trampoliny wynajem


TAGI: trampolina, trampolina warszawa, trampoliny, wynajem trampolin warszawa, wynajem trampolin, wynajem trampoliny, trampoliny warszawa, wynajem trampoliny warszawa, wypożyczalnia trampolin, wypożyczalnia trampoliny.

 

Oceny

4,4/5
212 Klienci zadowoleni